/Files/images/metodichna_robota/metodichn_obdnannya/методит обєднання вчителів-простір проф зрост.jpg


Методичні об'єднання вчителів


/Files/images/metodichna_robota/metodichn_obdnannya/План методичного об’єднання класних керівників.jpg


План

методичного об'єднання класних керівників на 2022-2023 н.р.

детальніше за посиланням:wym-1680078835034
З початком нового 2020 року на базі Високівської гімназії пройшли методичні обєднання вчителів початкових класів, суспільно-гуманітарного, художньо-естетичного та природничого циклів.

Вчителі початкових класів Високівської гімназії та Забрідської школи за круглим столом розглянули питання «Системно – діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи.» І.Л.Ковальчук ознайомила присутніх з методикою упровадження квестової технології, що дозволяє розвивати активне пізнання на уроках, сприяє розвитку мислення, допомагає долати проблеми та труднощі в оволодінні навчальним матеріалом. А Л.В.Андрущенко ознайомила присутніх з діяльнісним підходом за ротаційною моделлю « Щоденні 5»,що сприяє вихованню відповідальної класної спільноти, коли кожний відповідає за себе і за інших. Діти мають свободу вибору і навчаються робити правильний вибір.

/Files/images/metodichna_robota/metodichn_obdnannya/2019-2020/DSCN4284.JPG

Вчителі суспільно-гуманітарного циклу були залучені до методичного воршопу на тему « Формування в учнів мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку в контексті компетентісного підходу». Присутні продемонстрували педагогічні прийоми та методи, якими мотивують здобувачів освіти до оволоніння новими знаннями та вміннями.

/Files/images/metodichna_robota/metodichn_obdnannya/2019-2020/IMG_20191216_123709.jpg

Освітяни одностайні в думці, що сучасна школа повинна допомагати учням відчувати себе впевненими на ринку праці, вміти адаптуватись до соціальних змін, бути психологічно стійким, розвивати здатність до самореалізації

Кiлькiсть переглядiв: 288

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.