/Files/images/План Інтернет 2.png

/Files/images/безпечний іннтернет 2.1.jpg

/Files/images/Безпечний інтернет.jpg

/Files/images/безпечний інтерне 3.jpg


Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності

З 22 листопада по 22 грудня в закладі освіти проходив Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності. Протягом місяця з учнями проводилась цілеспрямована профілактична робота щодо попередження надзвичайних подій та ситуацій за участю дітей. Класними керівниками 1-11 класів, вчителями-предметниками було організовано і проведено тематичні заходи: "Відкриті уроки", Бесіди "Запобігання травматизму та загибелі дітей внаслідок пожеж", практичні заняття: "Надання першої медичної допомоги травмованим та поьтерпілим"; для молодших школярів гра "Вивчаємо, знаємо, перемагаємо!", вікторини "Як уникнути біди?", "Не буває диму без вогню", екскурсії до пожежної частини с. Високого "І дорослий, і малий мусить пам'ятати, якщо сталася біда - 101 набрати". Учні 1-8 класів взяли активну участь у виставці малюнків, поробок, стінгазет "Зробимо життя безпечним". Вищезгадані заходи сприяли підняттю рівня знань учнів та отримання навичок з безпеки життєдіяльності.

/Files/images/Безпека життя 2.jpg

/Files/images/Безпека життя 3.jpg

план за посиланням:wym-1643107827122


Інформація про підсумки проведення "Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності" у Високівській гімназії

Відповідно до наказу по управлінню освіти і науки облдержадміністрації та розпорядження головного управління МНС України в області спільно з обласною організацією Добровільного пожежного товариства та управління освіти і науки облдержадміністрації, на виконання річного плану виховної роботи гімназії, з метою попередження дитячого травматизму, вдосконалення роботи гімназії щодо виконання Законів України “Про пожежну безпеку”, “Про дорожній рух”, інших нормативних законодавчих актів щодо попередження загибелі та травмування дітей різного роду надзвичайних ситуацій, навчання дошкільнят і учнів правилам безпечної поведінки у житті, а також розширення знань про оперативно-рятувальну службу “101” в гімназії з 04.11.2020р. по 30.11.2020 року було проведено Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності. З метою проведення цілеспрямованої роботи щодо попередження надзвичайних подій та ситуацій з участю дітей, підняття рівня знань та отримання навичок з безпеки життєдіяльності проведено ряд заходів для всіх учасників освітнього процесу Високівської гімназії :учнівської молоді, вчителів, обслуговуючого персоналу. Заходи з ознайомлення з правилами пожежної безпеки проводились з урахуванням вікових особливостей. Саме тому вчителі початкових класів використовували ігрові форми, організовували екскурсії.

1.Відкриття місячника.

2.Проведено єдиний урок “Безпечна країна”.

3.З учнями 2-9 класів написано диктанти на протипожежну тематику “Що я знаю про пожежника-рятівника”, “Вогонь – друг, вогонь – ворог”.

4.Проведено конкурс малюнків “Рятувальник – професія героїчна”, “Діти проти надзвичайних ситуації”.

5.З метою популяризації основ пожежно-рятувальної справи вчителями основ здоров’я проведено “відкриті уроки”, організовано зустріч учнів 5-11 класів, працівників закладів з працівником служби порятунку.

6.Учнями 1 – 4 класів здійснено екскурсії до пожежної частини с.Високого.

7.Відкритий виховний захід для 1 – 4 класів казка “Вогонь – друг чи ворог?”

8.Класними керівниками бесід на протипожежну тематику:

- “Сам удома”

- “Пожежа в будику”

- “Протипожежна безпека”

- “Здоровий спосіб життя. Шкідливі звички”.

- “План евакуації при пожежі”

- “Надзвичайні ситуації природного походження”

- “Надзвичайні ситуації, що загрожують безпеці громадянина”.

9.Під час виховних годин учні ознайомилися із прислів’ями, приказками, казками, поетичними творами, де народна мудрість передає із покоління в покоління знання про вогонь, пожежі, про мужність людей.

10.Важливо, щоб заходи з ознайомлення з правилами пожежної безпеки проводились з урахуванням вікових особливостей. Саме тому вчителі початкових класів використовують ігрові форми.

-Гра “Сигнал: Увага всім” (5-7 класи);

-Конференція “Сучасні проблеми безпеки життєдіяльності” (9 - 11 класи);

-Гра “Вивчаємо, знаємо, перемагаємо!”

11.Проведено бесіди – інструктажі “Безпека життєдіяльності в зимових умовах”, практичне заняття “Дії у випадках обмороження. Запобігання обмороженням”, “Обережно! Ожеледиця”.

12.На батьківських зборах піднімалося питання запобігання травматизму і загибелі дітей на пожежах.

13.Екскурсію на виставку-музей цивільного захисту Управління МНС в області було організовано влітку під час роботи оздоровчого табору при Високівській гімназії.

14.Заняття з евакуації під час надзвичайних ситуації.

15.Практичні заняття з працівниками шкіл “Надання домедичної допомоги”.

15.Завершився Місячник виступом агітбригади ДЮП “І дорослий, і малий мусить пам’ятати, якщо сталася біда – 101 набрати”.

/Files/images/vihovna_robota/information/201912_msyachnik_bezpeki/DSC04424.JPG /Files/images/vihovna_robota/information/201912_msyachnik_bezpeki/DSC04432.JPG /Files/images/vihovna_robota/information/201912_msyachnik_bezpeki/DSC05020.JPG /Files/images/vihovna_robota/information/201912_msyachnik_bezpeki/DSC05066.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 218

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.